БФП Brother DCP-L3520CDW
Фото 12 |
Кольоровий багатофункціональний пристрій 3-в-1 здатний виконувати функції світлодіодного (LED) принтера формату А4 з підтримкою автоматичного двостороннього друку, швидкодіючого планшетного сканера c CIS-сенсором і копіювального апарату зі зручною функцією швидкого масштабування. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, є однією з найдоступніших моделей повнокольорових лазерних МФУ на вітчизняному ринку.
БФП Brother DCP-L3520CDW розраховано на експлуатацію середньої інтенсивності в рамках малого офісу (рекомендований обсяг друку до 3000 стор/міс). Для підключення до ПК або робочої станції передбачено стандартний інтерфейс USB. Крім цього, можливий прямий друк з гаджетів (Android, iOS) та повноцінна робота в бездротовій офісній Wi-Fi-мережі. Оригінальна конструкція вузла виводу зображення забезпечує гідну продуктивність друку та копіювання (18 стор/хв) із збереженням високої істинної роздільної здатності друку 600х600. Можливостей МФУ достатньо для створення багатосторінкових документів бізнес-класу, кольорових буклетів та маркетингових матеріалів. Передбачено застосування стандартних тонер-картриджів (TN248, 1000 стор) та картриджів збільшеної ємності (TN-248XL, 3000 стор). Фотобарабан DR-248CL із ресурсом 30000 стор виконаний у вигляді окремого модуля.
Купити Brother DCP-L3520CDW
Усі ціни 7 →Brother DCP-L3520CDW - kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 z funkcj | 1 460 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-L3520CDW | 1 699 zł |
Brother DC-PL3520CDW Urządzenie wielofunkcyjne DCPL3520CDWYJ1 | 1 576 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-L3520CDW DCPL3520CDWYJ1 | 1 699 zł |
Brother Dcp-L3520Cdw | 1 775 zł |
Brother Dcpl3520cdw Multifunction Printer Przezroczysty DCPL3520CDWRE1 | 1 530 zł |