БФП Epson Expression Photo XP-970
Відео 12Фото 5 |
Epson Expression Photo XP-970
Тип:кольоровий, кольорів 6, струменевий
Формат:A3
Підключення:USB B, Wi-Fi 4 (802.11n)
Роздільна здатність друку:5760x1440 dpi
Сканування:4800х4800 dpi
Ч/б друк:9 стр/хв
Кольоровий друк:8 стр/хв
Кількість картриджів:6 шт
Всі характеристики
Купити Epson Expression Photo XP-970
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Epson Expression Photo XP-970 drukarka atramentowa 3 w 1 skaner kopiarka W | 1 222 zł |
Epson Expression Photo XP-970 A3 All in One Drukarka atramentowa Wielofunk | 1 023 zł |
Drukarka A3 Epson Expression Photo Xp-970 Wifi Duplex | 1 049 zł |
Epson Expression Photo XP-970 | 1 467 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Epson Photo XP-970 - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 1 218 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →