БФП Epson EcoTank L3260
Відео 11Фото 31 |
Порівняно компактний багатофункціональний кольоровий принтер формату «3-в-1», чудовий заводський СНПЧ, панеллю керування з кольоровим екраном, а також підтримкою бездротового модуля Wi-Fi 4. Модель представлена на ринку в 2021 році в рамках сімейства пристроїв L від популярного бренду Epson . Позиціонується виробником у верхній сегмент середнього цінового діапазону, може послужити відмінним придбанням як домашнього використання, так оснащення малого офісу.
БФП Epson EcoTank L3260 може з однаковою ефективністю виконувати функціональні можливості струминного принтера, сканера та копіювального апарату. Також пристрій підтримує можливість друку фотографій - до 69 с на друк одного зображення без полів розмірами 10x15 см на відповідному фотопапері. Важливою перевагою пристрою є використання системи безперервної подачі чорнила зі збільшеними ємностями, які забезпечують до 4500 монохромних відбитків і до 7500 кольорових на одному заряді. Пристрій підтримує можливість друку безпосередньо зі смартфонів та планшетів, також підтримується хмарний друк Epson iPrint та Epson Email Print. Серед іншого панель управління пристрою має власний дисплей з діагоналлю 1,44 дюйма.
Купити Epson EcoTank L3260
Усі ціни 39 →EPSON Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L3260 Czarny | 919 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3260 ITS color/A4/33ppm/WiFi(D)/LCD3. | 1 249 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne 3w1 Epson EcoTank L3260 C11CJ66407 | 999 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L3266 | 1 000 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L3260 ITS color/A4/33ppm/WiFi(D)/LCD3. | 1 249 zł |