БФП Epson EcoTank L5290
Відео 18Фото 5 |
Просунутий багатофункціональний друкарський пристрій зі сканером та факсом, представлений на ринку популярним брендом Epson у 2022 році. Це професійна модель, головним чином орієнтована на плідну офісну роботу та використання у малих робочих групах. Техніка може похвалитися інтегрованою системою безперервної подачі чорнила. Штатного запасу фарби вистачить на роздрук 8100 сторінок чорно-білих текстових документів та 6500 багатобарвних сторінок.
Цей МФУ дозволяє досягти фантастично низької собівартості друку, при цьому якість документації буде на висоті. Друкована головка забезпечує картинку з гарною роздільною здатністю (аж до 5760x1440 dpi). Оптична схема вбудованого сканера має роздільну здатність 1200х2400 dpi, даючи можливість копіювати документи з високою деталізацією. Серед іншого МФУ Epson EcoTank L5290 відрізняється від бюджетних рішень можливістю автоматичного дуплексу – можливість друку з двох сторін листа помітно прискорює та суттєво спрощує сканування, копіювання та роздруківку об'ємних пакетів документації. Панель налаштування з поворотною конструкцією має кольоровий екран 1,46″ і практичний кнопковий блок. Цей МФУ підходить для друку як документів, так і фотографій. При створенні картинок можна застосовувати спеціальний фотопапір збільшеної щільності (до 300 г/м2).
Купити Epson EcoTank L5290
Усі ціни 63 →EPSON Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L5290 Czarny | 1 199 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP ITS L5296 colorA4/33ppm/FAX/USB/WiFi/L | 1 291 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne 4w1 Epson EcoTank L5290 | 1 299 zł |
Kolorowa Epson EcoTank L5296 DR-AW-EPS-438 | 1 149 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L5290 | 1 189 zł |