Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Photo XP-970
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Epson Expression Photo XP-970
Rodzaj:kolorowe, kolory 6, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:USB B, Wi-Fi 4 (802.11n)
Rozdzielczość druku:5760x1440 dpi
Skanowanie:4800х4800 dpi
Druk mono:9 str./min
Druk w kolorze:8 str./min
Liczba wkładów:6 szt.
Wszystkie dane techniczne
Kup Epson Expression Photo XP-970
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Epson Expression Photo XP-970 drukarka atramentowa 3 w 1 skaner kopiarka W | 1 303 zł |
Epson Expression Photo XP-970 A3 All in One Drukarka atramentowa Wielofunk | 1 023 zł |
Drukarka fotograficzna Epson Epson Printer Expression Photo XP-970 (C11CH4 | 1 423 zł |
Drukarka A3 Epson Expression Photo Xp-970 Wifi Duplex | 1 199 zł |
Epson Expression Photo XP-970 | 1 467 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →