БФП Brother MFC-T920DW
Відео 2Фото 3 |
Порівняно компактний, універсальний та енергоефективний багатофункціональний пристрій 4-в-1 з низькою вартістю відбитка та двома вбудованими мережевими модулями. Ця модель здатна виконувати функції кольорового струминного принтера, сканера, копіювального апарата зі швидким масштабуванням та факсом. Головною особливістю пристрою стало використання заводською системою безперервної подачі чорнила (СНПЧ) з удосконаленою конструкцією (у комплекті запас чорнила для виведення 7500 ч/б стор і 5000 кольор.
стор). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований офісне використання. Підійде для обслуговування потреб малих робочих груп, яким потрібен продуктивний струменевий БФП для щоденного друку/копіювання зі скромною собівартістю сторінки. Приваблива вартість володіння Brother MFC-T920DW пояснюється тим, що контейнери з чорнилом коштують набагато дешевше картриджів, при цьому обсяг чорнила в контейнерах більше в 7-10 разів.
Фірмова технологія заправки дає можливість користувачеві самостійно обслуговувати апарат. Ефективна технологія термічного струминного друку забезпечує гідну швидкість монохромного (17 стор/хв у стандартній якості ISO) та кольорового виведення (16,5 стор/хв ISO). Вбудований модуль Ethernet LAN та контролер Wi-Fi 4 спрощує інтеграцію МФУ в існуючу кабельну або бездротову офісну мережну інфраструктуру.
Купити Brother MFC-T920DW
Усі ціни 20 →BROTHER Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-T920DW Czarny | 1 499 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-T920DW | 1 499 zł |
Kolorowa Brother MFC-T920DW InkBenefit Plus DR-AW-BRO-285 | 1 729 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-T920DW | 1 499 zł |
Brother MFC-T920DW Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe MFCT920DWYJ1 | 1 608 zł |