БФП Brother MFC-J3940DW
Відео 1Фото 5 |
Brother MFC-J3940DW
Тип:кольоровий, кольорів 4, струменевий
Формат:A3
Підключення:USB B, NFC, LAN, Wi-Fi 5 (802.11aс)
Роздільна здатність друку:4800x1200 dpi
Сканування:1200х2400 dpi
Ч/б друк:28 стр/хв
Кольоровий друк:28 стр/хв
Кількість картриджів:4 шт
Всі характеристики
Купити Brother MFC-J3940DW
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kolorowa Brother MFC-J3940DW DR-AW-BRO-298Brother MFC-J3940DW MFC-J3540DW to profesjonalne urządzenie A3 oferuje możliwość drukowania nie tylko dokumentów A4, ale takż... щеe raportów, prezentacji, materiałów marketingowych czy dokumentów szkoleniowych w formacie A3, co znacznie rozszerza Twoje możliwości. Co więcej, dołączony podajnik papieru pomieści do 250 arkuszy A3, a dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy, można pozostawić wielostronicowy dokument do zeskanowania, a samemu skupić się na innych zadaniach. Do tego dochodzi łatwy w nawigacji kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 6,8 cm, z którym praca jest szybsza i bardziej efektywna. Komputronik.plПоскаржитись | 2 199 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-J3940DWUrządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFCJ3940DW w kolorze białym, łączy w sobie drukarkę, skaner, faks i kopiarkę. Electro.plПоскаржитись | 2 116 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-J3940DWUrządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFCJ3940DW w kolorze białym, łączy w sobie drukarkę, skaner, faks i kopiarkę.... Avans.plПоскаржитись | 2 116 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-J3940DW MFCJ3940DWYJ1Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFCJ3940DW w kolorze białym, łączy w sobie drukarkę, skaner, faks i kopiarkę.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 199 zł |
Brother MFC-J3940DW Urządzenie wielofunkcyjne MFCJ3940DWYJ1Brother (MFCJ3940DWYJ1) Brother MFC-J3940DW Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe... Senetic.plПоскаржитись | 2 042 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Brother MFC (бфп з факсом)Порівняти в таблиці →
від 2 695 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 269 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс, низький шум
від 983 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 493 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х2400 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс, низький шум
від 829 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, факс
від 1 147 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 999 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, факс
від 759 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 64 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 069 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс, низький шум
від 679 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, AirPrint, факс
від 1 925 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 2 327 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 1 202 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс, низький шум
від 3 164 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 1 060 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, факс
від 3 287 zł
кольоровий, кольорів 4, світлодіодний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 1 650 zł
кольоровий, кольорів 4, світлодіодний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, факс
від 2 340 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 298 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 6000x1200 dpi, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 967 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, AirPrint, факс
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 858 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 1 799 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 1 122 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 598 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 245 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, AirPrint, без дисплея, низький шум
від 519 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 16 МБ
від 2 698 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, кардридер
від 635 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 32 МБ
від 1 669 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 1 726 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 600 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 4800x1200 dpi, фотодрук, сканування 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, без дисплея
від 185 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс