БФП Brother DCP-T425W
Відео 5Фото 10 |
Дебютувало у продажу на початку 2021 року багатофункціональний пристрій торгової марки Brother — це кольоровий струменевий принтер, копіювальний центр і CIS-сканер з підтримкою роздільної здатності до 1200х2400 dpi в одному приладі. Модель характеризується компактними розмірами, орієнтована на використання в домашніх умовах або в малих офісах і представляє середній ціновий сегмент.
БФП Brother DCP-T425W дозволить відчутно скоротити собівартість роздруківки, оскільки оснащена вбудованою СНПЧ з підтримкою легкої самостійної заправки чорнильниць. Ресурс одного чорно-білого контейнера становить від 7500 сторінок, а набору кольорових — від 5000 стор.Рекомендоване щомісячне навантаження дорівнює одній тисячі відбитків. Прилад забезпечує якісні можливості повнокольорового друку, оскільки максимальна роздільна здатність досягає 6000x1200 dpi. Також можна розраховувати на гідну швидкість роботи: до 16 сторінок за хвилину в чорно-білому форматі і до 9 стор.в кольорі. Крім проводового підключення БФП до комп'ютера також можлива і бездротова передача даних, оскільки є модуль Wi-Fi і підтримуються технології AirPrint і Wi-Fi Direct. Їх реалізація частково компенсує відсутність дисплея.
Купити Brother DCP-T425W
Усі ціни 42 →BROTHER Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-T426W Biały | 819 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER Ink Benefit Plus DCP-T426W | 739 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W | 799 zł |
Kolorowa Brother DCP-T426W InkBenefit Plus DR-AW-BRO-308 | 759 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-T425W | 749 zł |