БФП Brother DCP-B7500D
Відео 18Фото 3 |
Економічне та продуктивне МФУ з монохромною лазерною технологією друку та якісним планшетним сканером. Це порівняно недорогий офісний апарат для друку, сканування та копіювання документів. При цьому швидкість друку у цій моделі знаходиться на чудовому рівні 34 стор/хв. Опція автоматичного двостороннього друку дозволяє скоротити витрату канцелярського паперу. Модель має тонер-картридж з ресурсом на 2000 сторінок.
Кнопковий блок панелі налаштування доповнений екраном із 2-рядковим текстовим полем. Дисплей помітно підвищує зручність налаштування робочих режимів апарата. Для з'єднання з ПК пристрій використовує роз'єм USB Type B. Монохромне лазерне БФП Brother DCP-B7500D допустимо використовувати в ролі мережевої друкованої техніки. Апарат вміє приймати завдання на друк від багатьох користувачів одночасно, що робить модель офісною. При цьому МФУ працює зі зниженим рівнем шуму - поріг гучності не перевищує 49 дБ. Друкований блок дозволяє досягти деталізації на рівні 2400х600 dpi, сканер працює з роздільною здатністю 1200х1200 dpi. Глибина передачі кольору при скануванні досягає 30 біт. А компактні габарити корпусу дозволять розмістити апарат практично на будь-якому робочому столі.
Купити Brother DCP-B7500D
Усі ціни 32 →Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-B7500D (DCPB7500DYJ1) | 801 zł |
Monochromatyczna Brother DCP-B7500D DR-LWM-BRO-251 | 909 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-B7500D | 849 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-B7500D DCPB7500DYJ1 | 859 zł |