БФП Brother MFC-J4335DW
Відео 4Фото 2 |
Brother MFC-J4335DW
Тип:кольоровий, кольорів 4, струменевий
Формат:A4
Підключення:USB B, Wi-Fi 4 (802.11n)
Роздільна здатність друку:4800x1200 dpi
Сканування:1200х2400 dpi
Ч/б друк:20 стр/хв
Кольоровий друк:20 стр/хв
Кількість картриджів:4 шт
Версія MFC-J4335DWXL-в комплекті картриджі XL.
Всі характеристики
Купити Brother MFC-J4335DW
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brother MFC-J4335DW Color All in One Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne zDrukarka wielofunkcyjna, kolorowy, strumieniowa, A4/Letter (no?nik), do 13 str/min (kopiowanie), do 20 str/min (drukowanie), 150 arkusze, USB 2.0, Wi-Fi(n) Proshop.plПоскаржитись | 874 zł |
Drukarka atramentowa Brother Brother MFC-J4335DW Atramentowa A4 1200 x 480 | 1 226 zł |
Brother Mfcj4335dw Multifunction Printer Przezroczysty One Size / EU PlugEU WTYCZKA Wielofunkcyjna drukarka BROTHER MFCJ4335DW w kolorze białym to wielofunkcyjna i wydajna drukarka, która jest idealna do użytku domowego lub biurowego.Ta drukarka oferuje funkcje drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania w jednym kompaktowym urządzeniu.Dzię tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 967 zł |
Серія Brother MFC (бфп з факсом)Порівняти в таблиці →
від 2 695 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 269 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс, низький шум
від 983 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 493 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х2400 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс, низький шум
від 829 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, факс
від 1 147 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 999 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, факс
від 759 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 64 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 250 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс, низький шум
від 679 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, AirPrint, факс
від 3 287 zł
кольоровий, кольорів 4, світлодіодний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 2 340 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 298 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 6000x1200 dpi, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 874 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, AirPrint, факс
від 1 799 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 1 358 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 2 125 zł
кольоровий, лазерний, A4, друк 600х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, NFC, факс
від 1 925 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 2 327 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 1 207 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс, низький шум
Відеоогляди
Brother MFC-J4335DW Printer Review - The Best Home Printer?
16 березня 202254 627 переглядів
Brother MFC-J4335DW Unboxing and Full Setup
2 липня 202121 029 переглядів
Setup your Brother MFCJ4335DW
27 липня 202133 131 перегляд
Brother MFC-J4335DW | INKvestment TANK Multifunction Inkjet Printer
3 вересня 20219 982 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 810 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200x4800 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, кардридер, факс
від 679 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 128 МБ, AirPrint, факс
від 1 122 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 598 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 245 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, AirPrint, без дисплея, низький шум
від 519 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 16 МБ
від 2 698 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, кардридер
від 635 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 32 МБ
від 1 669 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 1 726 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 1 173 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 5760x1440 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 600 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 4800x1200 dpi, фотодрук, сканування 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, без дисплея