Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J4335DW
Wideo 4Zdjęcia 2 |
Brother MFC-J4335DW
Rodzaj:kolorowe, kolory 4, atramentowa
Format:A4
Podłączenie:USB B, Wi-Fi 4 (802.11n)
Rozdzielczość druku:4800x1200 dpi
Skanowanie:1200х2400 dpi
Druk mono:20 str./min
Druk w kolorze:20 str./min
Liczba wkładów:4 szt.
Wersja MFC-J4335DWXL - w zestawie wkłady XL.
Wszystkie dane techniczne
Kup Brother MFC-J4335DW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brother MFC-J4335DW Color All in One Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne zDrukarka wielofunkcyjna, kolorowy, strumieniowa, A4/Letter (no?nik), do 13 str/min (kopiowanie), do 20 str/min (drukowanie), 150 arkusze, USB 2.0, Wi-Fi(n) Proshop.plZłóż skargę | 876 zł |
Drukarka atramentowa Brother Brother MFC-J4335DW Atramentowa A4 1200 x 480 | 1 226 zł |
Brother Mfcj4335dw Multifunction Printer Przezroczysty One Size / EU PlugEU WTYCZKA Wielofunkcyjna drukarka BROTHER MFCJ4335DW w kolorze białym to wielofunkcyjna i wydajna drukarka, która jest idealna do użytku domowego lub biurowego.Ta drukarka oferuje funkcje drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania w jednym kompaktowym urządzeniu.Dzię tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 967 zł |
Seria Brother MFC (urządzenie wielofunkcyjne z faksem)Porównaj w tabeli →
od 829 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, faks
od 2 737 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 269 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks, niski poziom hałasu
od 1 493 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks, niski poziom hałasu
od 935 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 147 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 999 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, faks
od 759 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 069 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks, niski poziom hałasu
od 679 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, AirPrint, faks
od 2 301 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 298 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 6000x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 876 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, AirPrint, faks
od 1 799 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 358 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 2 279 zł
kolorowe, laserowa, A4, druk 600х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, NFC, faks
od 1 925 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 2 327 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 201 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, faks, niski poziom hałasu
od 1 185 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks, niski poziom hałasu
Wideo recenzje
Brother MFC-J4335DW Printer Review - The Best Home Printer?
16 marca 202254 627 przegląd
Brother MFC-J4335DW Unboxing and Full Setup
2 lipca 202121 029 przegląd
Setup your Brother MFCJ4335DW
27 lipca 202133 131 przegląd
Brother MFC-J4335DW | INKvestment TANK Multifunction Inkjet Printer
3 września 20219 982 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 679 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, AirPrint, faks
od 810 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200x4800 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, czytnik kart pamięci, faks
od 1 122 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 579 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, skanowanie 1200х1200 dpi, RAM 128 MB, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 251 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, AirPrint, bez wyświetlacza, niski poziom hałasu
od 519 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 16 MB
od 2 698 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, czytnik kart pamięci
od 635 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 32 MB
od 1 669 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 726 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 173 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 600 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk zdjęć, skanowanie 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, bez wyświetlacza