Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-1512R
Zdjęcia 7 |
Brother DCP-1512R
Rodzaj:monochromatyczne, laserowa
Format:A4
Podłączenie:USB B
Rozdzielczość druku:2400х600 dpi
Skanowanie:600х1200 dpi
Druk mono:20 str./min
Liczba wkładów:1 szt.
Model ten można zaliczyć do wielofunkcyjnych urządzeń średniego poziomu. Brother DCP-1512R został zaprojektowany z płaskim skanerem o rozdzielczości 600x1200 dpi. Szybkość drukowania i kopiowania to 20 stron na minutę, a wydajność kasety to 1000 stron. Dla wygody panel sterowania wyposażony jest w wyświetlacz ciekłokrystaliczny, na którym wyświetlane są wszystkie niezbędne informacje o aktualnym zadaniu lub trybie pracy. Dane mogą być przesyłane do druku z komputera, laptopa lub bezpośrednio z dysku USB. Charakterystycznymi cechami modelu są kompaktowe wymiary i stosunkowo niska waga, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku domowego.
Wszystkie dane techniczne
Kup Brother DCP-1512R
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brother DCP-1512E 2400 x 600DPI Laser A4 20ppm Wielofunkcyjne - Drukarka w | 822 zł |
BROTHER Urządzenie BROTHER DCP-1512E Szaro-czarny | 569 zł |
Urządzenie BROTHER DCP-1512E | 569 zł |
BROTHER DCP-1512e | 569 zł |
Urządzenie BROTHER DCP-1512E | 569 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-1512R:
- Skanuj do e-maila, obrazu, pliku
- Emulacja - GDI (druk z hosta)
PolecamyPorównaj w tabeli →