БФП Brother MFC-L9570CDW
Фото 7 |
Професійна високопродуктивна модель БФП з лазерної повнокольоровим друком на папері формату А4, що позиціюється виробником у вищий ціновий сегмент. Пристрій цього типу може стати практично ідеальним вибором для компаній із середнім і великим документообігом. Рекомендована виробником навантаження становить до 6000 сторінок в місяць. Завдяки високій продуктивності апарат здатний працювати в багатозадачному режимі.
Так, виробником передбачена функція автоматичного двостороннього друку і сканування документів, додатково апарат оснащений пристроєм автоматичної подачі оригіналів. Кожну з користувальницьких груп можна захистити як за допомогою NFC-карт аутентифікації, так і традиційним PIN-кодом. При цьому адміністратор багатофункціонального пристрою може захистити базові налаштування за допомогою окремого пароля.
Головною особливістю БФП Brother MFC-L9570CDW є можливість друку/сканування з підвищеним роздільною здатністю — якість друку складає 2400х600 dpi. Роздрукований з максимальною роздільною здатністю матеріал має граничну чіткість. Оцифровувати документи можна у роздільній здатності 1200х2400 dpi, але за умови сканування «зі скла», а от якщо сканувати через механізм автоматичної подачі документів, то граничне якість сканування буде становити 1200х600 dpi. БФП оснащується мережевим адаптером і модулем бездротового зв'язку Wi-Fi, є вбудований факс.
Купити Brother MFC-L9570CDW
Усі ціни 19 →Kolorowa Brother MFC-L9570 CDW DR-LWK-BRO-029 | 4 999 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-L9570CDW | 4 999 zł |
Brother MFC-L9570CDW wielofunkcyjne Laser A4 2400 x 600 MFCL9570CDWRE1 | 4 573 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-L9570CDW MFCL9570CDWRE1 | 4 999 zł |