БФП Brother DCP-L2600D
Фото 3 |
Продуктивний та порівняно недорогий багатофункціональний пристрій 3-в-1, здатний виконувати функції швидкодіючого монохромного лазерного принтера, планшетного сканера та практичного копіювального апарату з функцією швидкого масштабування. Відмінними рисами цієї моделі стала помірна вартість, велика продуктивність (34 стор/хв) та повноцінна підтримка функції автоматичного двостороннього друку на швидкості до 16 стор/хв.
Багатофункціональний пристрій Brother DCP-L2600D позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, який стане гарним вибором для активного використання в рамках малого або домашнього офісу та впорається з помірними програмами друку до 3000 стор/міс. Ця модель дозволяє швидко друкувати ч/б документи складної структури, що є особливо важливим для швидкого виведення багатосторінкових документів.
Як витратні матеріали застосовуються тонер-картриджі звичайної ємності TN-2590 (1200 стор) або підвищеної ємності TN-2590XL (3000 стор). Змінний фотобарабан DR-2590 має ресурс 12000 сторінок, а заміна цих модулів проста і не вимагає кваліфікації. БФП обладнано місткими лотками для подачі/прийому та здатне працювати з листами різної щільності (до 230 г/кв.м). CIS-сканер з високою оптичною роздільною здатністю дає можливість копіювати монохромні документи зі швидкістю до 34 стор/хв і може створювати якісні кольорові цифрові копії.
Купити Brother DCP-L2600D
Усі ціни 7 →Monochromatyczna Brother DCP-L2600DYJ1 DR-LWM-BRO-284 | 669 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-L2600D | 649 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-L2600D DCPL2600DYJ1 | 649 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L2600D (DCPL2600DYJ1) | 639 zł |
Brother DCP-L2600D Drukarka laserowa mono A4 34 ppm DCPL2600DYJ1 | 715 zł |
Brother DCP-L2600D | 638 zł |