БФП Brother DCP-L2512D
Відео 6Фото 3 |
Продуктивне лазерне БФП, здатне справлятися з функціями монохромного лазерного принтера, планшетного сканера і практичного копіювального апарата з комфортною підтримкою масштабування копій. Виробником позиціонується як бюджетний продукт для малого або домашнього офісу, може обслуговувати потреби невеликих робочих груп. Розрахований на помірно інтенсивне використання, рекомендований виробником місячний ресурс становить 2000 стор.
Відрізняється порівняно компактними габаритами корпусу і підтримкою автоматичного двобічного друку. БФП Brother Brother DCP-L2512D здатний друкувати з вражаючою швидкістю до 30 стор/хв, що особливо важливо при виведенні багатосторінкових документів. Витратні матеріали скомпоновані у двох основних модулях: тонер-картриджі стандартної (1200 стор) або збільшеної ємності (3000 стр) і змінному фотобарабане з ресурсом до 12000 стор.
Заміна цих моделей не потребує особливої кваліфікації і легко виконується користувачем самостійно. Передбачені місткі лотки подачі/прийому, можливе використання паперу різної щільності від 60 до 230 г/м². Планшетний CIS-сканер з оптичним роздільною здатністю 1200х1200 dpi при скануванні і 600х600 dpi — при копіюванні дозволяє швидко створювати паперові і цифрові копії документів. Є зручна панель управління з LCD-дисплеєм.
Купити Brother DCP-L2512D
Усі ціни 17 →Brother DCP-L2512D - multifunction printer - B/W Drukarka laserowa Wielofu | 843 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-L2512D | 680 zł |
BROTHER DCPL2512DYJ1 MFP 30 ppm| 64 MB| Duplex| 250 paper DCPL2512DYJ1 | 809 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-L2512D | 680 zł |