БФП HP LaserJet Pro M234SDN
Фото 4 |
Лазерне монохромне МФУ для друку та ксерокопіювання документів, здатне забезпечити високу швидкість друку - до 29 стор/хв. Пристрій представлений на ринку у 2022 році та позиціонується виробником у середній ціновий діапазон. Здебільшого розраховано на офісне застосування. У цій моделі передбачена дуплексна система як для друку, так і для сканування. Є механізм автоподачі документів з приймальним лотком на 40 аркушів, при цьому вхідний лоток принтера вміщує 150 аркушів.
Лазерний блок має роздільну здатність в межах 600х600 dpi, чого буде достатньо для якісного друку та копіювання будь-якої текстової документації. Лазерне чорно-біле МФУ HP LaserJet Pro M234SDN здивує мінімальними габаритами та легкою вагою. Розміри апарату складають 418×468×453 мм, а вага знаходиться на рівні 9,5 кг. У пристрої реалізовано систему енергозбереження. Технологія HP Auto-on/Auto-off відповідає за швидке увімкнення та вимкнення апарата в повністю автоматичному режимі. Для оптимізації робочого процесу МФУ використовує систему мобільного друку. Мережеве підключення реалізовано інтерфейсом Ethernet. Щоб підвищити зручність роботи з пристроєм, передбачено монохромний екран із діагоналлю 1,6″. Апарат має встановлений тонер-картридж на 1100 сторінок.
Купити HP LaserJet Pro M234SDN
Усі ціни 48 →HP LaserJet MFP m234sdn Wi-Fi Ethernet (0194850889486) | 689 zł |
Monochromatyczna HP LaserJet MFP M234SDN Mono Duplex ADF Instant Ink DR-LW | 705 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdn | 705 zł |
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet MFP M234sdn 6GX00F 1800406 | 742 zł |