Принтер HP Laser 107A (4ZB77A)
Відео 12Фото 6 |
Один з найбільш простих лазерних чорно-білих принтерів на ринку, який, тим не менш, може послужити відмінним вибором як для домашнього використання, так і обслуговування канцелярського відділу невеликої компанії. Рекомендована виробником щомісячна навантаження знаходиться на рівні 10 000 сторінок. Підключення до ПК реалізовано класичних дротових з'єднанням. Дана модель демонструє непогану швидкість друку, яка досягає 20 сторінок в хвилину, при цьому перша друкована сторінка з'являється вже через 8 секунд.
Принтер HP Laser 107A оснащений досить місткою тонером — ресурс штатного тонера складає 1000 сторінок. Сама друкована техніка володіє мінімальними габаритними розмірами, що дозволяє зручно розмістити її практично на будь-якому робочому столі. Незважаючи на приналежність до бюджетного сегменту, пристрій демонструє чудову якість друку — роздільна здатність знаходиться на рівні 1200x1200 dpi, що дозволяє друкувати практично будь-яку ділову документацію. Відсутність додаткового функціоналу позитивно позначається на надійності, так і на довговічності пристрою. Також звернемо увагу на те, що у даної моделі є старша модифікація 107W, індекс «W» в назві позначає наявність вбудованого модуля бездротового зв'язку Wi-Fi.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Купити HP Laser 107A
Усі ціни 18 →Monochromatyczna HP Laser 107a Mono USB Toner A4 DR-LM-HP-245 | 611 zł |
Drukarka laserowa HP Laser 107a Mono USB Toner A4 | 590 zł |
HP Laser Drukarka laserowa 107a, Czerń i biel, Drukarka do 4ZB77A#B19 | 583 zł |
Drukarka laserowa HP Laser 107a Mono USB Toner A4 4ZB77A | 590 zł |