Drukarka HP Laser 107A (4ZB77A)
Wideo 12Zdjęcia 6 |
Jedna z najprostszych czarno-białych drukarek laserowych na rynku, która mimo wszystko może być doskonałym wyborem zarówno do użytku domowego, jak i obsługi małej firmy. Zalecane przez producenta miesięczne obciążenie to 10 000 stron. Połączenie z komputerem PC realizowane jest klasycznym połączeniem przewodowym. Model ten charakteryzuje się dobrą szybkością drukowania, która sięga 20 stron na minutę, podczas gdy pierwsza wydrukowana strona pojawia się po 8 sekundach.
Drukarka HP Laser 107A jest wyposażona w dość pojemny toner - standardowy zasób tonera to 1000 stron. Sam sprzęt drukujący ma minimalne gabaryty, co pozwala na wygodne umieszczenie go na niemal każdym biurku. Mimo przynależności do podstawowego przedziału cenowego, urządzenie wykazuje znakomitą jakość druku - rozdzielczość jest na poziomie 1200x1200 dpi, co pozwala na wydrukowanie niemal każdego dokumentu biznesowego. Brak dodatkowej funkcjonalności wpływa pozytywnie zarówno na niezawodność, jak i trwałość urządzenia. Zwróć również uwagę na fakt, że ten model ma starszą modyfikację 107W, indeks „W” w nazwie oznacza obecność wbudowanego modułu komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP Laser 107A
Wszystkie ceny 14 →Monochromatyczna HP Laser 107a Mono USB Toner A4 DR-LM-HP-245 | 611 zł |
HP Drukarka Laser 107a (4ZB77A) | 641 zł |
HP Laser Drukarka laserowa 107a, Czerń i biel, Drukarka do 4ZB77A#B19 | 584 zł |
Drukarka laserowa HP Laser 107a (4ZB77A) | 580 zł |
Hewlett-packard (hp) Drukarka HP Laser 107a - DARMOWA DOSTAWA w 48h | 644 zł |