БФП HP LaserJet M140W
Відео 10Фото 6 |
Порівняно недорогий багатофункціональний пристрій, що об'єднує монохромний лазерний принтер, сканер і копіювальний апарат. Це один із найбільш компактних та легких МФУ для офісної роботи. Розміри корпусу становлять 360×264×197 мм. Пристрій впевнено справляється з роздруком до 8 тис. стор на місяць, при цьому якість друку відповідає роздільній здатності 600х600 dpi. Таку ж роздільну здатність має і система оптичного сканування.
БФП HP LaserJet M140W отримав розширений набір інтерфейсів. Є класичний порт USB, а також бездротові модулі Wi-Fi та Bluetooth. Для прискорення документообігу передбачено функцію прямого друку з мобільних пристроїв. МФУ миттєво виходить із режиму глибокого сну під час роботи з документацією і самостійно перетворюється на режим низького енергоспоживання, коли техніка простоює. Сертифікат Energy Star гарантує мінімізацію навантаження на мережу. У комплекті постачання передбачено картридж-тонер з робочим ресурсом у межах 950 сторінок. БФП сумісний з канцелярським папером щільністю до 120 г/м2. Підтримується папір форматів А4, А5 та А6, а також конверти, листівки та етикетки (C5, DL).
Купити HP LaserJet M140W
Усі ціни 57 →HP LaserJet Urządzenie wielofunkcyjne M140we Czerń i biel Drukarka do Małe | 534 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140w Biało-szary | 515 zł |
HP LaserJet MFP M140w Mono Laser All in One Drukarka laserowa Wielofunkcyj | 566 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet M140w 7MD72F PPHPDLYM1400010 | 600 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M140we Wi-Fi BLE Mono Instant Ink HP | 580 zł |