БФП HP Smart Tank 720
Відео 17Фото 8 |
Універсальний «комбайн», який може з однаковою ефективністю виконувати функції швидкодіючого кольорового струменевого принтера, планшетного сканера з максимальною роздільною здатністю сканування 1200х1200 dpi, а також зручного копіювального апарату. Модель позиціонується виробником у верхній сегмент середнього цінового діапазону, може бути хорошим варіантом для активного домашнього використання, так оснащення малих і середніх робочих груп.
Важливою особливістю БФП HP Smart Tank 720 є використання системи безперервної подачі чорнила, яка на практиці забезпечує досить низьку вартість одного відбитка. При цьому пристрій може похвалитися гарною швидкістю друку - до 23 стор/хв для монохромних документів і до 22 стор/хв для кольорових. Передбачено зручну функцію автоматичного двостороннього друку. Крім класичного проводового підключення до ПК або ноутбука (інтерфейс USB), виробником також передбачена можливість бездротового друку безпосередньо зі смартфонів, планшетів та інших пристроїв (інтерфейси Wi-Fi 5 та Bluetooth). На панелі керування є екран, правда він невеликий та монохромний.
Купити HP Smart Tank 720
Усі ціни 29 →HP Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 720 Kolor Duplex Wi-Fi BLE Szar | 1 159 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 725 28B51A PPHPDAX00000725 | 1 372 zł |
HP Smart Tank 725 (28B51A) WiFi Biało-niebieski | 1 099 zł |
Kolorowa HP Smart Tank 725 Kolor Duplex USB WiFi DR-AW-HP-532 | 1 098 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 720 Atrament Duplex Wi-Fi BLE Kolo | 1 099 zł |
- HP Smart Tank 720 - мфу чорного кольору
- HP Smart Tank 725 - БФП чорного кольору з синьою кришкою