Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 720
Wideo 17Zdjęcia 8 |
Uniwersalny „kombajn”, który równie skutecznie może pełnić funkcje szybkiej kolorowej drukarki atramentowej, płaskiego skanera o maksymalnej rozdzielczości skanowania 1200x1200 dpi, a także wygodnej kopiarki. Model jest pozycjonowany przez producenta w górnym segmencie średniej półki cenowej, może służyć jako dobra opcja do aktywnego użytku domowego, a także do wyposażenia małych i średnich grup roboczych.
Ważną cechą urządzenia HP Smart Tank 720 MFP jest zastosowanie systemu ciągłego zasilania atramentem, co w praktyce zapewnia dość niski koszt wydruku. Jednocześnie urządzenie może pochwalić się dobrą prędkością druku – do 23 str./min dla dokumentów monochromatycznych i do 22 str./min dla dokumentów kolorowych. Zapewnione jest wygodne automatyczne drukowanie dwustronne. Oprócz klasycznego połączenia przewodowego z komputerem PC lub laptopem (interfejs USB), producent zapewnia również możliwość bezprzewodowego drukowania bezpośrednio ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń (interfejsy Wi-Fi 5 i Bluetooth). Na panelu sterowania jest ekran, choć jest mały i monochromatyczny.
Kup HP Smart Tank 720
Wszystkie ceny 76 →HP Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 720 Kolor Duplex Wi-Fi BLE Szar | 1 159 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 720 6UU46A PPHPDAX00000720 | 1 104 zł |
Kolorowa HP Smart Tank 725 Kolor Duplex USB WiFi DR-AW-HP-532 | 1 098 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 720 Kolor Duplex Wi-Fi BLE | 1 099 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 720 6UU46A 68487 | 1 103 zł |
- HP Smart Tank 720 — czarne urządzenie wielofunkcyjne
- HP Smart Tank 725 - czarne urządzenie wielofunkcyjne z niebieską pokrywą