БФП HP OfficeJet Pro 9130b (4U560C)
Відео 1Фото 5 |
Швидкодіючий кольоровий струменевий багатофункціональний пристрій формату А4, здатний виконувати функції монохромного/кольорового струминного принтера з автоматичним двостороннім друком, планшетного сканера з автоматичною подачею оригіналів та підтримкою двостороннього автоматичного сканування, до 50 стор., цифрового копіювального апарату з функцією. БФП HP OfficeJet Pro 9130b позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, орієнтований на використання в рамках невеликих робочих груп (до 5 осіб) в малому або середньому офісі.
Тісна інтеграція численних і безумовно корисних функцій в одному порівняно компактному корпусі дозволяє зменшити площу, яку займає оргтехніка на робочих місцях і краще організувати ефективну роботу. Бездоганна якість термічного струминного друку HP у поєднанні з помірною вартістю витратних матеріалів може стати важливим фактором при виборі багатофункціонального пристрою для помірних об'ємів друку (рекомендується до 2000 стор/міс, пікова навантаження до 30000 стор/міс). Пігментне чорнило миттєво сохне і гарантує стійкість до вологи. Ця модель здатна безпосередньо підключатися до ПК за USB-інтерфейсом та використовуватися як мережевий принтер, що підключається до мережі через порт Fast Ethernet LAN або за допомогою дводіапазонного модуля Wi-Fi 5. Підтримується прямий друк із USB-флешок та хмарний друк за технологією HP Roam.
Купити HP OfficeJet Pro 9130b
Усі ціни 8 →HP OfficeJet Pro 9130b drukarka wielofunkcyjna 4U561B#629 | 1 470 zł |
HP Officejet Pro 9130b All in One Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne z fa | 1 355 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne OfficeJet Pro 9130b All-in-One 4U561B PPHPDAX | 1 590 zł |
Kolorowa HP OfficeJet Pro 9130b DR-AW-HP-681 | 1 359 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne OfficeJet Pro 9130b All-in-One 4U561B PPHPDAX | 1 590 zł |