БФП HP Smart Tank 530 (4SB24A)
Відео 13Фото 6 |
Струминне багатофункціональний пристрій 3-в-1 з заводською системою безперервної подачі чорнила і високошвидкісним модулем стандарту Wi-Fi 5 (802.11 n/ac). Являє собою порівняно компактний і продуктивний офісний комбайн з високим ступенем інтеграції, який може виконувати функції кольорового принтера, сканера і цифрового копіювального апарата з можливістю швидкого масштабування.
Належить до продуктів середньої цінової категорії 2019 модельного року. Призначений для використання в умовах малого або середнього офісу. Відмінною особливістю цієї моделі є штатна система безперервної подачі чорнила. Це підвищує вартість пристрою (у порівнянні з моделями, обладнаними традиційними картриджами), однак радикально знижує собівартість друку. Таким чином, БФП HP Smart Tank 530 буде відмінним вибором для ситуацій, в яких воно буде активно використовуватися для монохромного і кольорового друку/копіювання документів, ділової графіки або фотоматеріалів (рекомендоване місячне навантаження до 1000 стор).
З цим пристроєм ви прямо в своєму офісі зможете друкувати будь-які маркетингові та інформаційні матеріали. Воно оперативно виготовить ч/б та кольорові рекламні брошури, фірмові конверти з корпоративною символікою, робочі документи та фотографії без полів у високій якості з підвищеною стійкістю до вицвітання. Можливість працювати без браку дозволяє економно витрачати папір і чорнило. Підтримується двосторонній друк з ручною подачею.
Купити HP Smart Tank 530
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 530 (4SB24A) | 1 160 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Hewlett-Packard Smart Tank 530 (4SB2 | 916 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe HP Smart Tank 530 4SB24A | 1 470 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe HP Smart Tank 530 4SB24A | 1 482 zł |