БФП HP DeskJet 2320 (7WN42B)
Відео 10Фото 2 |
Доступне струйний багатофункціональний пристрій 3-в-1 формату А4 з функцією фотодруку. Виробником позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії, призначений для використання вдома або в малому офісі. Крім максимально демократичною вартості відрізняється порівняно компактними габаритами і простотою інсталяції, яку користувач без праці виконає самостійно. Здатний справлятися з невеликими об'ємами друку (рекомендується до 100 стор в місяць).
Традиційно висока якість термічної струменевого друку HP Thermal Inkjet забезпечує дозвіл до 1200 dpi (заявлена фірмова оптимізація до 4800х1200 dpi при використанні спеціальної фотопаперу НР). Продуктивність БФП HP DeskJet 2320 в режимі монохромного принтера цілком достатньо для рішення типових побутових завдань (9 стр/хв при стандартній якості, до 20 стор/хв в чорновому). Документи з простою кольоровою графікою виводяться повільніше (6 стор/хв в нормальному, до 16 стор/хв в чорновому якості). Додатковою перевагою цього пристрою є простота обслуговування і заміни картриджів, з якою впорається непідготовлений користувач (використовуються звичайні картриджі HP 305 на 120 стор або підвищеної ємності HP305XL на 240 стор). БФП може виконувати функції сканера (до 1200 dpi) і здійснювати швидке копіювання з роздільною здатністю 600х300 dpi.
Купити HP DeskJet 2320
Усі ціни 6 →HP Drukarka DESKJET 2320 Kolor 7WN42B | 287 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2320 (7WN42B) | 258 zł |
Drukarka wielofunkcyjna HP DeskJet 2320 | 259 zł |
HP DeskJet 2320 | 227 zł |
Urz. wiel. atr. HP DeskJet 2320 (7WN42B) | 322 zł |
HP DeskJet 2320 All-in-one A4 drukarka atramentowa (3 w 1) | 219 zł |