БФП Brother DCP-L2620DW
Відео 1Фото 6 |
Порівняно недорогий лазерний БФП для малої робочої групи, представлений на ринку популярним брендом Brother. Це монохромний пристрій, який забезпечує дуже економічний друк. У наборі поставляються: тонер-картридж із ресурсом 1200 сторінок та фотобарабан на 15 000 відбитків. Система автоматичного дуплексного друку дозволить раціональніше витрачати папір. Для підключення до робочої мережі передбачено двозонний Wi-Fi (2,4 та 5 ГГц).
Лазерний монохромний МФУ Brother DCP-L2620DW має непоганий потенціал мобільного друку. Опція Wi-Fi Direct дозволяє безпосередньо взаємодіяти з апаратом через смартфон або планшет. Є підключення до ПК за допомогою USB-B. На корпусі є РК-екран на два рядки. Дисплей спрощує налаштування підключення та керування робочими режимами. Багатофункціональний пристрій порадує покращеною якість друку та сканування документів. Роздільна здатність друкованого блоку та сканера досягає 1200х1200 dpi. Продуктивність покращена за рахунок 128 МБ оперативної пам'яті. Вбудований лоток для паперу розрахований на 250 аркушів. Даний БФП має старшу модифікацію DCP-L2627DWXL, яка відрізняється наявністю відразу двох тонер-картриджів XL з ресурсом по 3000 сторінок.
Купити Brother DCP-L2620DW
Brother DCP-L2620DW 32 ppm Mono Laser AIO - Duplex WiF DCPL2620DWRE1 | 796 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L2620DW (DCPL2620DWRE1) | 1 032 zł |
Brother Dcpl2620dw Multifunction Printer Posrebrzany DCPL2620DWRE1 | 776 zł |
Brother Dcpl2620dw Multifunction Printer Refurbished Posrebrzany R-1417900 | 472 zł |