БФП Brother MFC-L9630CDN
Відео 1Фото 6 |
Продуктивний професійний кольоровий лазерний багатофункціональний пристрій формату А4, здатний виконувати функції швидкісного двостороннього принтера, планшетного сканера з подвійним CIS-сенсором та механізмом автоподачі оригіналів (ADF, до 100 стор), копіювального апарату з функцією масштабування та факсу. Позиціонується як продукт найвищої цінової категорії 2023 року. Призначений для активного офісного використання у складі середніх робочих груп, що потребують підвищених місячних обсягів друку (до 12 000 стор).
МФУ Brother MFC-L9630CDN відрізняється швидкою обробкою завдань друку та високою швидкістю виведення (до 40 стор), що дає можливість максимально швидко друкувати-копіювати багатосторінкові кольорові документи найвищої якості. За допомогою цього пристрою можна створювати документи представницького рівня, барвисті буклети для презентацій, яскраву бізнес-графіку та повноцінні макети маркетингових матеріалів.
Завдяки наявності інтегрованого мережевого порту Gigabit Ethernet LAN, МФУ легко інтегрується в кабельну мережну інфраструктуру, а дводіапазонний контролер Wi-Fi 5 (802.11n/ac) дозволяє сканувати документи на гаджети та виконувати бездротовий друк зі смартфонів або планшетів. Також варто відзначити повноцінну підтримку хмарних сервісів, високий рівень безпеки (NFC-рідер для аутентифікації) та функцію виведення файлів із USB-накопичувачів, що підключаються до фронтального USB-роз'єму.
Купити Brother MFC-L9630CDN
Усі ціни 14 →Brother MFC-L9630CDN MFCL9630CDNRE1 | 5 599 zł |
Kolorowa Brother MFC-L9630CDN DR-LWK-BRO-050 | 5 590 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-L9630CDN | 5 590 zł |
Brother MFC-L9630CDN Urządzenie wielofunkcyjne MFCL9630CDNRE1 | 5 938 zł |