Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M234SDN
Zdjęcia 4 |
Laserowe monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne do drukowania i kserowania dokumentów, zdolne zapewnić najwyższą prędkość drukowania - do 29 str./min. Urządzenie zaprezentowane na rynku w 2022 roku i plasowane jest przez producenta w średniej półce cenowej. Przeznaczony głównie do użytku biurowego. Ten model ma system dupleksu zarówno do drukowania, jak i skanowania. Dostępny jest automatyczny podajnik dokumentów z tacą wyjściową na 40 arkuszy, natomiast podajnik drukarki mieści 150 arkuszy.
Blok laserowy ma rozdzielczość 600x600 dpi, co wystarczy do wysokiej jakości druku i kopiowania dowolnej dokumentacji tekstowej. Laserowe czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M234SDN zaskoczy Cię minimalnymi wymiarami i niewielką wagą. Wymiary urządzenia to 418x468x453 mm, a waga kształtuje się na poziomie 9,5 kg. Urządzenie posiada system oszczędzania energii. Technologia HP Auto-on / Auto-off odpowiada za szybkie włączanie i wyłączanie urządzenia w trybie w pełni automatycznym. Aby zoptymalizować przepływ pracy, urządzenie wielofunkcyjne wykorzystuje mobilny system drukowania. Połączenie sieciowe realizowane jest przez interfejs Ethernet. Dla zwiększenia wygody pracy z urządzeniem zastosowano monochromatyczny ekran o przekątnej 1,6″. Urządzenie posiada fabrycznie zainstalowaną kasetę z tonerem na 1100 stron.
Kup HP LaserJet Pro M234SDN
Wszystkie ceny 50 →HP Laserjet Mfp M234Sdn Wielofunkcyjna Drukarka Laserowa Drukarka Skaner K | 1 077 zł |
HP LaserJet MFP M234sdne Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatycz | 861 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdn | 705 zł |
Monochromatyczna HP LaserJet MFP M234SDN Mono Duplex ADF Instant Ink DR-LW | 705 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdn | 705 zł |