Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Tank 1604W (381L0A)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Wielofunkcyjne monochromatyczne laserowe urządzenie biznesowe, które w pełni realizuje funkcje drukarki (A4), skanera i kserokopiarki z wygodną funkcją szybkiego zoomu. Producent pozycjonowany jest jako produkt ze średniej kategorii cenowej, nastawiony na zastosowanie w małym lub średnim biurze. Może wykonywać zadania drukowania, skanowania i kopiowania dla małej grupy roboczej lub indywidualnego użytkownika.
Drukarka wielofunkcyjna HP LaserJet Tank 1604W jest wyposażona w port Ethernet LAN, wbudowaną technologię bezprzewodową Wi-Fi 4 oraz standardowy port USB. Sprzęt ten pozwala na pełną integrację z infrastrukturą sieci kablowej/bezprzewodowej lub łatwe podłączenie do dowolnej stacji roboczej lub monobloku. Zaawansowana technologia monochromatycznego druku laserowego HP zapewnia wysokiej jakości wydruki w rozdzielczości do 600 dpi.
Szybkość wyjściowa sięga 22 str./min, co wystarcza do szybkiego drukowania wielostronicowych dokumentów. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone do średnich miesięcznych nakładów do 2500 stron / miesiąc, a szczytowa miesięczna wydajność może sięgać stron 25000. Skanowanie za pomocą skanera płaskiego CIS jest możliwe z rozdzielczością do 600 dpi. Obsługuje drukowanie z urządzeń mobilnych za pomocą Wi-Fi Direct i AirPrint, HP Smart, Mopria.
Kup HP LaserJet Tank 1604W
Wszystkie ceny 25 →HP Drukarka LaserJet 1604W 381L0A PPHPDLY16040005 | 1 200 zł |
Monochromatyczna HP LaserJet Tank 1604w DR-LWM-HP-254 | 1 099 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Tank MFP 1604w WiFi 381L0A#B19 | 1 099 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Tank 1604w | 1 099 zł |
HP Drukarka LaserJet 1604W 381L0A 92447 | 1 200 zł |