Drukarka HP Color LaserJet Pro CP5225DN (CE712A)
Zdjęcia 4 |
Kolorowa biurowa drukarka laserowa A3 z obsługą automatycznego druku dwustronnego (drukowanie dwustronne) i wbudowaną siecią Ethernet LAN. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, zdolny do zapewnienia przyzwoitej prędkości druku (do 20 str./min) i radzenia sobie z imponującymi nakładami druku (zalecane miesięczne obciążenie to 5000 stron, szczytowa może osiągnąć 75 000 stron / miesiąc).
Elektrograficzna technologia laserowa firmy Hewlett-Packard i niezawodny mechanizm pozwalają na szybkie drukowanie zarówno pojedynczych czarno-białych stron formatu A3-A6, jak i dużych wielostronicowych kolorowych dokumentów klasy biznesowej na wystawy i prezentacje. Port kabla Fast Ethernet LAN umożliwia bezproblemową integrację drukarki HP Color LaserJet Pro CP5225DN z infrastrukturą sieci biurowej. Może drukować na różnych nośnikach, w tym na papierze makulaturowym, cienkiej tekturze, foliach, etykietach i kopertach. Intuicyjny panel sterowania i szybki dostęp do materiałów eksploatacyjnych upraszczają obsługę i konserwację. Wkłady o dużej pojemności (wydajność 7300 stron) obniżają koszt wydruku jednej strony.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP Color LaserJet Pro CP5225DN
Drukarka laserowa HP LaserJet CP5225dn (CE712A) | 5 444 zł |
HP Color LaserJet Professional Drukarka CP5225dn CE712A#B19 | 5 892 zł |
HP Color LaserJet CP5225dn A3 drukarka laserowa | 5 643 zł |
Drukarka laserowa kolorowa Hewlett-Packard Color LaserJet CP5225dn (CE712A | 5 397 zł |
Drukarka laserowa HP Color LaserJet CP5225dn A3 | 5 717 zł |