Drukarka HP Color LaserJet Pro M454DN (W1Y44A)
Zdjęcia 6 |
Drukarka HP Enterprise to kolorowy produkt laserowy, który można zaklasyfikować jako rozwiązanie klasy podstawowej w linii biurowej LaserJet Pro. Model jest odpowiedni dla grup roboczych, które muszą drukować od 750 do 4000 stron miesięcznie, ale w razie potrzeby miesięczne obciążenie szczytowe można zwiększyć do 50 tysięcy wydruków. Drukarka HP Color LaserJet Pro M454DN zapewnia solidną wydajność z szybkością drukowania 27 str./min zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze.
Aby poprawić łatwość użytkowania, zaprojektowano obsługę automatycznego drukowania dwustronnego. Zaleca się używanie zestawu czterech markowych wkładów jako materiałów eksploatacyjnych, które zapewnią do 2400 wydruków monochromatycznych i 2100 kolorowych. Dodatkowo, aby rzadziej wymieniać materiały eksploatacyjne, możesz używać tonerów o dużej pojemności. Inne cechy urządzenia to obecność monochromatycznego wyświetlacza i dobry zestaw interfejsów połączeń przewodowych, w tym port LAN i oddzielne USB na dyski flash, a także stosunkowo niewielki rozmiar obudowy (41x47x29,5 cm).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP Color LaserJet Pro M454DN
Wszystkie ceny 12 →Kolorowa HP LaserJetPro M454dn DR-LM-HP-251 | 2 172 zł |
Drukarka laserowa HP LaserJetPro M454dn (W1Y44A) | 2 146 zł |
HP Color LaserJet Pro M454dn, Drukowanie, Drukowanie W1Y44A#B19 | 2 285 zł |
Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M454dn, A4 | 2 148 zł |
Drukarka Hewlett-Packard Color LaserJet Pro M454dn (W1Y44A) | 1 947 zł |