Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M443NDA (8AF72A)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wydajne, biurkowe, laserowe urządzenie wielofunkcyjne A3 zoptymalizowane pod kątem dokumentów dwustronnych. Pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej przeznaczony do obsługi potrzeb małych/średnich grup roboczych biurowych (do 10 osób). Może działać jako szybka monochromatyczna drukarka laserowa z drukowaniem dwustronnym (duplex), skaner płaski z automatycznym podajnikiem dokumentów (skanowanie dwustronne, do 50 stron) oraz kopiarka z możliwością szybkiego skalowania.
Producent pozycjonuje jako produkt w średniej cenie z linii HP LaserJet 2020 roku. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M443NDA zostało zaprojektowane tak, aby wytrzymać duże obciążenia (zalecana miesięczna liczba stron do 5000 stron, szczytowa do 50 000 stron na miesiąc). Obsługuje lokalne połączenie USB z komputerami PC / laptopami / urządzeniami typu all-in-one. Wbudowana sieć Fast Ethernet LAN umożliwia bezproblemową integrację z istniejącą infrastrukturą sieciową i obsługuje drukowanie mobilne (przy użyciu technologii HP ePrint). Przydatną cechą tego modelu jest obsługa dwóch rodzajów wkładów: standardowego (HP 335A, do 7400 stron) i dużej pojemności (HP 335X, do 13700 stron).
Kup HP LaserJet M443NDA
Wszystkie ceny 12 →HP LaserJet MFP M443nda Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczn | 5 168 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet M443nda 8AF72A PPHPDLY000M4430 | 4 386 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet MFP M443nda | 3 756 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet M443nda 8AF72A 56380 | 4 386 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet MFP M443nda | 3 756 zł |