Urządzenie wielofunkcyjne HP Laser 135W (4ZB83A)
Wideo 9Zdjęcia 6 |
Stosunkowo niedrogie, ale jednocześnie funkcjonalne urządzenie wielofunkcyjne z monochromatyczną technologią druku laserowego, co w praktyce zapewnia najniższy koszt wydruku. Głównie urządzenie tego typu jest przeznaczone do obsługi małego biura, małego biura lub do regularnego użytku domowego. Zalecane przez producenta maksymalne miesięczne obciążenie druku nie powinno przekraczać 10 000 stron.
Należy pamiętać, że urządzenie wielofunkcyjne zawiera tylko drukarkę i skaner. Drukarka zapewnia dość przeciętną jakość druku w rozdzielczości 1200x1200 dpi, ale dzięki zastosowaniu markowych technologii HP urządzenie gwarantuje otrzymanie niezwykle wyraźnych i zrozumiałych wydruków. Dzięki temu urządzeniu wielofunkcyjnemu HP Laser 135 W możesz mieć pewność, że wydrukujesz dowolny dokument biznesowy.
Skaner gwarantuje digitalizację dokumentów w rozdzielczości 600x600 dpi. Jednocześnie prędkość skanowania, podobnie jak drukowania, osiąga średnio 20 str./min. Urządzenie dobrze integruje się z licznymi usługami druku mobilnego, w tym obsługą Google Cloud Print, Apple AirPrint, Mopria i HP Smart. Dostęp do sieci realizowany jest za pomocą modułu komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi 4, który obsługuje opcję Wi-Fi Direct, która umożliwia przesyłanie dokumentów do druku bezpośrednio ze smartfona, tabletu i innych urządzeń z pominięciem routera. Dla wygody panel sterowania tego modelu jest wyposażony w dwuwierszowy monochromatyczny ekran. W celu zwiększenia wydajności kopiarka/drukarka wyposażona jest w dedykowany mikroprocesor o częstotliwości taktowania 600 MHz, jej własna pamięć RAM to 128 MB.
Kup HP Laser 135W
Wszystkie ceny 7 →Urządzenie wielofunkcyjne HP Laser MFP 135w Mono Wi-Fi LCD | 957 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Laser MFP 135w Mono Wi-Fi LCD | 957 zł |
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Laser MFP 135w 4ZB83A | 897 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Laser MFP 135w Mono Wi-Fi LCD 4ZB83A | 957 zł |
HP Laser Laserowe urządzenie wielofunkcyjne 135w 4ZB83A#B19 | 1 102 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Laser MFP 135w (4ZB83A) | 957 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Laser MFP | 956 zł |
Urządzenia wielofunkcyjne z technologią druku laserowego firmy HP są zapotrzebowane zarówno w domach, jak i wśród grup roboczych w biurach. Tym dwom kategoriom użytkowników spodoba się wielofunkcyjny model z oznaczeniem 135W.
Drukowanie bezprzewodowe
Przede wszystkim urządzenie zachwyca dobrą wydajnością i obsługą drukowania bezprzewodowego przez Wi-Fi. Zapewnia wsparcie dla usług Google Cloud Print, Apple AirPrint, Mopria i HP Smart; również urządzenie wielofunkcyjne zostało wyposażone w opcję Wi-Fi Direct – bezpośrednie drukowanie bezprzewodowe, tj. bez użycia routera. Przewodowe połączenie drukarki z komputerem stacjonarnym lub laptopem odbywa się za pomocą standardowego interfejsu USB 2.0.
Opcje drukowania
Do konstrukcji modelu wprowadzono wystarczająco pojemne tace do podawania (150 stron) i odbioru wydruków (100 stron). Drukarka w ramach urządzenia wielofunkcyjnego pracuje z prędkością do 20 stron na minutę, zapewniając jakość druku na poziomie 1200x1200 dpi. Natomiast digitalizacja dokumentów za pomocą skanera odbywa się w rozdzielczości 600x600 dpi. W razie potrzeby można szybko dostosować skalowanie od 25 do 400%, do czego służy wygodny panel sterowania z dwuwierszowym wyświetlaczem informacyjnym.
Materiały eksploatacyjne
Urządzenie wielofunkcyjne jest fabrycznie dostarczane z wkładem startowym na 500 stron. Jednak w recenzjach modelu często pojawia się fakt, że MFP traci pozycje już po 50 wydrukowanych arkuszach. Oryginalny wkład laserowy HP 106A do urządzenia ma wydajność 1000 stron. Przy niewielkich nakładach drukowania i kopiowania będziesz musiał rzadko go zmieniać, co i jest wymagane od urządzenia do użytku w domu lub małym biurze.