Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428FDW (W1A30A)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Biurowe monochromatyczne laserowe wielofunkcyjne urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 do dużych programów drukowania z maksymalnym miesięcznym obciążeniem do 80 tys. stron. Zdolne do wykonywania funkcji szybkiej drukarki laserowej A4 z drukowaniem dwustronnym oraz skanera płaskiego z wbudowanym -w automatycznym mechanizmie podawania dokumentów i automatycznym skanowaniu dwustronnym.
Może również działać jako praktyczna kopiarka z możliwością szybkiego powiększania i faksowania. Producent pozycjonuje jako produkt z górnej części średniej półki cenowej, nastawiony na zastosowanie w grupach roboczych do 10 osób. Będzie to szczególnie przydatne przy skanowaniu, kopiowaniu i drukowaniu złożonych dokumentów dwustronnych. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428FDW wyposażone jest w doskonały zestaw popularnych interfejsów lokalnych i sieciowych (USB typu B do podłączenia do komputera PC, USB typu A do podłączenia dysków Flash/HDD, moduł LAN, adapter Wi-Fi 4, Bluetooth) . Dzięki tak bogatemu wyposażeniu urządzenie nie integruje się z istniejącymi sieciami lokalnymi, obsługuje popularne usługi drukowania w chmurze oraz bezpośredni druk z gadżetów.
Kup HP LaserJet Pro M428FDW
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428fdw (W1A30A) | 3 833 zł |
Hewlett-packard (hp) Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428fdw MFP | 3 918 zł |
DRUKARKA WIELOFUNKCYJNA HP LaserJet Pro M428fdw DUPLEX WiFi | 3 991 zł |
DRUKARKA WIELOFUNKCYJNA HP LaserJet Pro M428fdw DUPLEX WiFi | 3 998 zł |