БФП HP LaserJet Pro M428FDW (W1A30A)
Відео 3Фото 6 |
Настільне офісне монохромне лазерне багатофункціональний пристрій 4-в-1 для значних програм друку з максимальної місячної навантаженням до 80 тис. стор Здатне виконувати функції високошвидкісного лазерного ч/б принтера формату А4 з двостороннім друком і планшетного сканера з вбудованим механізмом автоподачі оригіналів і системою автоматичного двостороннього сканування. Також може грати роль практичного копіювального апарата з можливістю швидкого масштабування і факсу.
Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, орієнтований на використання в складі робочих груп чисельністю до 10 чол. Буде особливо корисний під час роботи пов'язаної з скануванням, копіюванням і печаткою складних двосторонніх документів. БФП HP LaserJet Pro M428FDW обладнано відмінним набором популярних локальних і мережевих інтерфейсів (USB Type-В для підключення до ПК, USB Type-A для підключення Flash/HDD-накопичувачів, модуль LAN, адаптер Wi-Fi 4, Bluetooth). Завдяки такому багатому оснащенню пристрій без інтегрується в існуючі локальні мережі, підтримує популярні сервіси хмарного друку і прямий друк з гаджетів.
Купити HP LaserJet Pro M428FDW
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428fdw (W1A30A) | 3 833 zł |
Hewlett-packard (hp) Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M428fdw MFP | 3 918 zł |
DRUKARKA WIELOFUNKCYJNA HP LaserJet Pro M428fdw DUPLEX WiFi | 3 985 zł |
Urz. wielof. laserowe mono Hewlett-Packard LaserJet PRO M428fdw (W1A30A) | 3 767 zł |
HP LaserJet Pro M428fdw (W1A30A) | 3 791 zł |