Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 790
Wideo 19Zdjęcia 10 |
Wydajne i szybkie atramentowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne z automatycznym drukowaniem dwustronnym, wbudowanym faksem i zaawansowanym drukowaniem bezprzewodowym. Model jest prezentowany na rynku w 2021 roku i jest pozycjonowany przez producenta w średnim przedziale cenowym. Może służyć jako dobry wybór zarówno do codziennego użytku domowego, jak i do wyposażenia małych i średnich grup roboczych.
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 790 może pełnić funkcje szybkiej drukarki, automatycznego podajnika dokumentów, kopiarki i faksu z równą wydajnością. Wbudowany system ciągłego zasilania atramentem zapewnia niski koszt wydruku strony, który jest porównywalny iw większości przypadków niższy niż koszt strony wydrukowanej na biurowej drukarce laserowej. Jednocześnie prędkość druku może osiągnąć 23 str./min w trybie monochromatycznym i 22 str./min w kolorze przy maksymalnej rozdzielczości 4800x1200 dpi.
Na szczególną uwagę zasługuje doskonałe zaopatrzenie w atrament - do 6000 stron czarno-białych i do 8000 stron kolorowych. Wśród interfejsów połączeń przewodowych dostępny jest tylko jeden port USB, a wśród bezprzewodowych - Wi-Fi 5 i Bluetooth. Wdrożono możliwość drukowania bezpośrednio ze smartfonów i tabletów w trybie bezprzewodowym, a także z dysków flash podłączonych bezpośrednio do urządzenia.
Kup HP Smart Tank 790
Wszystkie ceny 11 →Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 790 Duplex ADF Wi-Fi LAN BLE | 1 599 zł |
Kolorowa HP Smart Tank 790 Duplex ADF USB LAN WiFi DR-AW-HP-525 | 1 747 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 790 Atrament Duplex Fax ADF Wi-Fi | 1 599 zł |
HP Inc. Urządzenie wielofunkcyjne Smart Tank 790 4WF66A 1789635 | 1 599 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 790 Duplex ADF Wi-Fi LAN BLE | 1 599 zł |
- HP Smart Tank 790 — czarne urządzenie wielofunkcyjne
- HP Smart Tank 795 - czarne urządzenie wielofunkcyjne z niebieską pokrywą