Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 7305
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Wielofunkcyjna kolorowa drukarka atramentowa 3 w 1 zaspokajająca potrzeby małych firm i średnich nakładów druku (zalecane 800 stron, maksymalnie do 5000 stron). Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do aktywnego użytkowania w domu lub małym biurze. Jest to pełnoprawny kombajn biurowy o wysokim stopniu integracji, zdolny realizować funkcje kolorowej drukarki atramentowej z automatycznym drukiem dwustronnym, skanera płaskiego z mechanizmem automatycznego podawania oryginałów (do 35 stron) i kopii maszyna.
Najważniejszą cechą urządzenia wielofunkcyjnego HP Smart Tank 7305 jest obniżony koszt druku, który osiągnięto dzięki zastosowaniu fabrycznego systemu ciągłego zasilania atramentem (CISS, jedno uzupełnienie wystarcza na 4000 stron czarno-białych). Warto również zwrócić uwagę na możliwość integracji z bezprzewodową siecią Wi-Fi oraz obsługę natychmiastowego bezpośredniego drukowania dokumentów i zdjęć ze smartfonów, tabletów i laptopów „bezprzewodowo”. Dzięki temu modelowi użytkownik ma możliwość samodzielnego wydruku dowolnych materiałów marketingowych i informacyjnych, wykonania czarno-białych i kolorowych broszur reklamowych, kopert z symbolami oraz dokumentów roboczych.
Kup HP Smart Tank 7305
Wszystkie ceny 7 →HP Smart Tank 7305 Thermal Inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 stron na minutę Wi | 2 090 zł |
HP Smart Tank 7305 All-in-One | 1 470 zł |
HP Smart Tank 7305 All-in-One Termiczny druk atramentowy A4 28B75A#BHC | 1 602 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 7305 (28B75A) | 1 548 zł |
Hp Smart Tank 7305 Multifunction Printer Czarny One Size / EU Plug 28B75A# | 1 585 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 7305 (28B75A) | 1 556 zł |
Hp Inkjet Smart Tank 7306 Multifunction Printer Przezroczysty 28B76A#BHC | 1 854 zł |