Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234DW
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Wysokowydajne monochromatyczne, laserowe urządzenie wielofunkcyjne, które może służyć jako doskonałe rozwiązanie do użytku domowego lub wyposażenia małych grup roboczych. Wśród kluczowych cech modelu - wysoka prędkość druku (30 str./min) i obsługa automatycznego druku dwustronnego, co pozwala na szybkie drukowanie nawet obszernych dokumentów. Maksymalna rozdzielczość druku nie przekracza 600x600 dpi, ale nie powinno to stanowić szczególnego problemu, biorąc pod uwagę, że urządzenie jest całkowicie monochromatyczne i przeznaczone głównie do pracy z dokumentami.
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234DW może zastąpić szybką drukarkę laserową, kopiarkę i skaner. Pełne naładowanie kasety wystarcza do wyprodukowania 1100 stron wydruków. Na szczególną uwagę zasługuje rozszerzona lista obsługiwanych interfejsów połączeń, w tym przewodowe USB i LAN, a także bezprzewodowy Bluetooth i Wi-Fi 5 z Wi-Fi Direct i AirPrint do bezpośredniego drukowania bezpośrednio ze smartfonów i tabletów. Panel sterowania posiada mały monochromatyczny wyświetlacz 1,27".
Kup HP LaserJet M234DW
Wszystkie ceny 19 →HP Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dw Biało-szary | 689 zł |
HP LaserJet MFP M234dwe Mono Laser All in One Drukarka laserowa Wielofunkc | 953 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dw Duplex Wi-Fi Mono LAN BLE Ins | 700 zł |
Monochromatyczna HP LaserJet MFP M234dw Mono Duplex WiFi LAN Instant Ink D | 656 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234dw Duplex Wi-Fi Instant Ink 6GW9 | 679 zł |