Urządzenie wielofunkcyjne HP Ink Tank 415
Wideo 20Zdjęcia 6 |
Wielofunkcyjne urządzenie atramentowe z fabrycznym CISS i modułem Wi-Fi, czyli drukarką, skanerem i kopiarką, połączone w jednej kompaktowej obudowie. Odnosi się do produktów klasy średniej z roku modelowego 2018, przeznaczonych do użytku w domu lub małym biurze. Charakterystyczną cechą tego modelu jest standardowy system ciągłego zasilania atramentem. Zwiększa to nieznacznie koszt urządzenia (w porównaniu z modelami wyposażonymi w kartridże z głowicą drukującą), ale drastycznie obniża koszty drukowania.
Tym samym urządzenie wielofunkcyjne HP Ink Tank 415 będzie doskonałym wyborem w sytuacjach, w których będzie aktywnie wykorzystywane do monochromatycznego i kolorowego drukowania/kopiowania dokumentów, grafiki biznesowej czy materiałów fotograficznych (zalecane miesięczne obciążenie do 800 stron). Dzięki zastosowaniu autorskiego systemu druku oraz wysokiej jakości atramentu może zapewnić druk/kopiowanie w wysokiej rozdzielczości (do 1200 dpi) na papierze o różnej gramaturze (do 300 g/m²).
Tę samą maksymalną rozdzielczość gwarantuje wbudowany płaski skaner CIS. Duża pojemność zbiorników z atramentem zapewnia imponujący zasób: do 6000 stron druku czarno-białego i do 8000 stron w kolorze. Na specjalnym papierze urządzenie wielofunkcyjne jest w stanie wytwarzać doskonałe fotorealistyczne odbitki. Do połączenia z komputerem stacjonarnym lub laptopem dostępny jest gniazdo USB 2.0, zintegrowany adapter Wi-Fi umożliwia drukowanie bezpośrednio ze smartfona.
Kup HP Ink Tank 415
Wszystkie ceny 29 →HP Urządzenie wielofunkcyjne HP Ink Tank Wireless 415 Kolor Atrament WiFi | 607 zł |
HP Drukarka 419 All-in-One Wireless Z6Z97A PPHPDAX00000419 | 1 210 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Ink Tank Wireless 419 Atrament Kolor Wi-Fi US | 1 119 zł |
Kolorowa HP Ink Tank Wireless 419 Atrament Kolor WiFi USB DR-AW-HP-413 | 1 259 zł |
HP Drukarka 419 All-in-One Wireless Z6Z97A 43193 | 1 210 zł |
- Zbiornik z atramentem HP 415 — czarny mfp
- HP Ink Tank 419 - czarny mfp z niebieską wstawką