Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro 4102FDN (2Z623F)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wysokowydajna laserowa drukarka wielofunkcyjna 4 w 1 do codziennego biurowego drukowania i kopiowania dokumentów jednostronnych i dwustronnych (zalecana miesięczna wydajność do 4000 stron, szczytowa do 80000 stron/miesiąc). Ten wydajny kombajn biurowy może pełnić funkcje szybkiej monochromatycznej drukarki laserowej z automatycznym systemem druku dwustronnego (do 40 str./min), produktywnego skanera z automatycznym mechanizmem podawania dokumentów oraz funkcją skanowania dwóch stron papieru.
arkusz w jednym przebiegu (podawanie do 50 stron, prędkość podawania do 38 stron/min), inteligentna kopiarka z funkcją szybkiego zoomu (25 - 400%) oraz faks. HP LaserJet Pro 4102FDN All-In-One to produkt z wyższej półki, który zaspokaja potrzeby średnich grup roboczych. Szybko się nagrzewa, pierwsza strona może nie być gotowa w zaledwie 6,3 sekundy. Do sterowania i regulacji służy kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 2,7″.
Dzięki wbudowanemu kontrolerowi Gigabit Ethernet LAN urządzenie wielofunkcyjne można łatwo i szybko zintegrować z szybką infrastrukturą kablową. Możliwe jest również bezpośrednie przesyłanie dokumentów i obrazów z dysków USB podłączonych do złącza USB. Pojemność standardowego systemu podawania papieru (350 stron) można zwiększyć do 900 stron (opcjonalnie). Urządzenie wielofunkcyjne współpracuje z wkładami HP 149A (2900 stron) lub HP 149X (9500 stron).
Kup HP LaserJet Pro 4102FDN
Wszystkie ceny 30 →Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro 4102fdn 2Z623F | 1 447 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet Pro 4102FDN 2Z623F PPHPDLY00M41025 | 1 666 zł |
Monochromatyczna HP LaserJet MFP PRO 4102fdn DR-LWM-HP-251 | 1 449 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro MFP 4102fdn Duplex Fax ADF LAN 2 | 1 559 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro 4102fdn | 1 558 zł |