Wkład drukujący HP 149X W1490X
HP 149X W1490X czarne 2900 str. czarne 9500 str. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP 149X W1490X
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP 149X / W1490X - High capacity - Black toner - Toner laserowy Czarny | 1 012 zł |
Toner HP 149X czarny W1490X | 1 075 zł |
Oryginalny toner W1490X (149X) Czarny Wydajny marki Hewlett Packard | 1 106 zł |
Hp 149X / W1490X (Black) | 1 079 zł |
Toner HP Nr.149X do 4002dn...| 9,5tys. (W1490X) Black | 1 071 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje HP 149X W1490X
Ceny na HP 149X W1490X |
---|---|---|---|---|
HP 149A W1490A | od 468 zł | 19 oferty | ||
HP 149X W1490X | od 999 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →