Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T420W
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Wprowadzone latem 2021 roku urządzenie wielofunkcyjne Brother to kompaktowe rozwiązanie do domu lub małego biura. Model łączy w sobie możliwości kolorowej drukarki atramentowej, kopiarki i skanera. Dodatkową zaletą urządzenia jest obsługa drukowania bezprzewodowego: zapewniony jest moduł Wi-Fi z funkcją Wi-Fi Direct. Drukarka wielofunkcyjna Brother DCP-T420W wyróżnia się również systemem ciągłego zasilania atramentem (CISS).
Zamiast kartridży są specjalne pojemniki z tuszem z możliwością łatwego uzupełniania, co znacznie obniży koszty druku. Jedno pełne wypełnienie powinno wystarczyć na 7500 stron czarno-białych i 5000 stron kolorowych. Zaletą modelu jest wysoka rozdzielczość (do 6000x1200 dpi), która może być przydatna podczas pracy z materiałami graficznymi. Ponadto urządzenie wielofunkcyjne charakteryzuje się dobrą szybkością drukowania: pierwsza strona zostanie wydana w ciągu 10 sekund, a następnie prędkość wyniesie do 16 str./min w trybie monochromatycznym i 9 str./min w kolorze. Inne możliwości warte podkreślenia to elastyczne opcje skalowania podczas kopiowania, obecność USB do bezpośredniego podłączenia do komputera, a także brak wyświetlacza.
Kup Brother DCP-T420W
Wszystkie ceny 31 →Brother DCP-T420WYJ1 Drukarka Czarny A4 | 749 zł |
Brother DCP-T420W All in One Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne - Kolor - | 891 zł |
Brother Urządzenie wielofunkcyjne DCP-T420 RTS A4/16ppm/(W)LAN/LED/6.4kg P | 831 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-T420W | 793 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T420W | 799 zł |