Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF461DW (5951C020)
Zdjęcia 3 |
Wydajne, laserowe, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1, umożliwiające szybkie drukowanie skomplikowanych dokumentów oraz szybkie skanowanie lub kopiowanie jedno- i dwustronnych oryginałów. Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, mający na celu zaspokojenie potrzeb małych i średnich grup roboczych. Oprócz wysokiej wydajności posiada intuicyjny interfejs sterowania z 5-calowym kolorowym ekranem dotykowym.
Obsługuje bezpośrednią integrację z usługami przechowywania w chmurze, m.in. Google Disk, DropBox i OneDrive (możesz drukować dokumenty z zasobu w chmurze i skanować bezpośrednio do niego). Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF461DW z łatwością radzi sobie z rolą produktywnej monochromatycznej drukarki laserowej z systemem druku dwustronnego, szybkiego automatycznego skanera dwustronnego z czujnikiem CIS oraz kopiarki cyfrowej z funkcją skalowania.
Wyposażony w dwa porty USB (USB B i USB A), które umożliwiają szybkie utworzenie połączenia kablowego z komputerem PC/laptopem i drukowanie bezpośrednio z pendrive'ów. Dzięki zintegrowanemu modułowi bezprzewodowemu Wi-Fi 4 i technologii Wi-Fi Direct obsługuje bezpośrednie drukowanie z urządzeń mobilnych. Wbudowany interfejs sieciowy Ethernet LAN pomoże Ci podłączyć urządzenie wielofunkcyjne do sieci lokalnej grupy roboczej. Materiałami eksploatacyjnymi do tego modelu mogą być standardowe wkłady Canon 070 (3100 stron) lub bardziej pojemne wkłady Canon 070H (10000 stron).
Kup Canon i-SENSYS MF461DW
Wszystkie ceny 14 →i-SENSYS MF461dw 5951C020 | 2 170 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON i-SENSYS MF461dw | 1 781 zł |
CANON i-SENSYS MF461dw Mono Laser Multifunction Printer 36ppm 5951C020 | 1 897 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON i-SENSYS MF461dw 5951C020 | 1 781 zł |