Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3410
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Kompaktowe i wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne (skaner-drukarka-kopiarka) z wbudowanym fabrycznym systemem ciągłego zasilania atramentem. Jest pozycjonowany jako produkt średniej klasy przeznaczony do użytku w małym biurze lub domu. Jest to zaktualizowana i ulepszona wersja bardzo udanego urządzenia wielofunkcyjnego Canon PIXMA G3400. Główną różnicą między tym modelem a jego poprzednikami, wyposażonymi w oddzielne wkłady drukujące, jest znacznie zwiększony zasób i znacznie niższy koszt drukowania.
Standardowa objętość czarnego atramentu wystarcza na 6000 stron (pokrycie 5%), a zapas kolorowego atramentu wystarcza na 7000 stron. Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3410 wykazuje umiarkowaną prędkość drukowania, co jest całkiem akceptowalne w warunkach małego biura / biura domowego . Dostarczony jest płaski skaner A4 o rozdzielczości 600x1200 dpi, który wystarcza do wysokiej jakości skanowania zdjęć i kopiowania monochromatycznych dokumentów.
Połączenie z komputerem odbywa się za pomocą standardowego interfejsu USB 2.0. Dzięki modułowi Wi-Fi możliwe jest bezprzewodowe drukowanie ze smartfonów z systemem Android i iOS (wymagana preinstalowana aplikacja). Obsługiwana jest również usługa drukowania w chmurze PIXMA Cloud Link. Urządzenie wielofunkcyjne obsługuje papier o różnej grubości i gramaturze oraz może drukować wysokiej jakości kolorowe zdjęcia bez obramowań.
Kup Canon PIXMA G3410
Wszystkie ceny 8 →Canon PIXMA G3410 Inkjet 88 str/min 4800 x 1200 DPI A4 WiFi - Wielofunkcyj | 870 zł |
Kolorowa Canon PIXMA G3410 MegaTank DR-AW-CAN-253 | 629 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G3410 MegaTank | 629 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma G3410 MegaTank | 650 zł |
Canon PIXMA G3410 Atramentowa A4 4800 x 1200 DPI 8,8 2315C009 | 675 zł |
Canon PIXMA G3410 to „mieszkaniec” domu o zrównoważonym stosunku ceny do możliwości druku. Idealnie wpasuje się w spokojny rytm domowego życia, pomagając w drukowaniu, skanowaniu i kopiowaniu codziennych dokumentów.
Wbudowany CISS
Jako następca popularnego modelu Canon PIXMA G3400, urządzenie pozbyło się oddzielnych wkładów drukujących i otrzymało wbudowany system stałego zasilania atramentem (CISS). Pojemnik po lewej stronie przedniego panelu urządzenia wielofunkcyjnego jest przeznaczony na czarny barwnik pigmentowy, a trzy pojemniki po prawej stronie podajnika papieru - na kolorowe tusze. Standardowa ilość czarnego tuszu wystarcza na 6 tys. wydruków (przy 5% wypełnieniu papieru), kolorowego - na 7 tys. stron.
„Zameldowanie” w domu
Na domowy „meldunek” urządzenia wielofunkcyjnego jednoznacznie wskazuje szybkość drukowania. Tak więc na tacy wyjściowej urządzenia w ciągu minuty gromadzi się do 9 wydruków monochromatycznych lub do 5 stron kolorowych. Wydrukowanie zdjęcia o wymiarach 10x15 cm zajmuje modelowi dokładnie 1 minutę. Canon PIXMA G3410 wysyła skany dokumentów i zdjęć w formacie A4 do komputera przewodowo lub do sparowanego smartfona za pośrednictwem bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Jedyną rzeczą jest to, że urządzenie wcale nie jest przyjazne dla systemu MacOS, a jednocześnie doskonale współpracuje z „iPhone'ami” i „iPadami”.
Miniekran
Elementy sterowania urządzeniem są skoncentrowane po prawej stronie „tyłu”. Wśród nich znalazło się nawet miejsce na 1,2-calowy monochromatyczny ekran. Jego praktycznym zastosowaniem jest wizualne wyświetlanie zadanej ilości odbitek w trybie kopiowania na papierze. Docenić urządzenie wielofunkcyjne można w domu lub w małym biurze, gdzie nie ma pilnej potrzeby drukowania tony dokumentów.