Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF272DW (5621C013)
Wielofunkcyjna laserowa drukarka biurowa 3 w 1 z funkcją drukowania dwustronnego, łącznością przewodową i bezprzewodową oraz obsługą technologii drukowania w chmurze. Pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, przeznaczony do użytku w ramach małego biura i programów małodrukowych (do 2000 stron/miesiąc). Może pełnić funkcje wydajnej monochromatycznej drukarki laserowej z pełnym dupleksem, zdolnej do kopiowania i skanowania papierowych oryginałów z wysoką jakością.
Dzięki portowi Fast Ethernet LAN i Wi-Fi 4, Canon i-SENSYS MF272DW można bezproblemowo zintegrować z przewodową lub bezprzewodową infrastrukturą sieciową. Technologia Wi-Fi Direct umożliwia bezpośrednie drukowanie dokumentów i obrazów z laptopów, smartfonów i tabletów z systemem Windows, MacOS, Android lub iOS. Dzięki wydajnemu procesorowi i zaawansowanej konstrukcji szybko wykonuje zadania drukowania, a pierwsza strona jest drukowana w zaledwie 5,4 do 6 sekund od gorącego startu.
Wysoka prędkość drukowania i kopiowania do 29 str./min przyda się do szybkiego drukowania wielostronicowych dokumentów. Skaner płaski z sensorem CIS i rozdzielczością optyczną 600x600 dpi umożliwia nie tylko kopiowanie, ale także tworzenie dokładnych kopii cyfrowych. Urządzenie wielofunkcyjne może współpracować ze standardowymi wkładami Canon 071 (1200 stron) lub Canon 051H o wysokiej wydajności (2500 stron).
Kup Canon i-SENSYS MF272DW
Wszystkie ceny 11 →Canon i-SENSYS MF272dw 5621C013 | 1 258 zł |
Canon i-SENSYS MF272dw Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - Monochromatyczny | 1 145 zł |
Monochromatyczna Canon i-SENSYS MF272dw DR-LWM-CAN-112 | 1 289 zł |
CANON i-SENSYS MF272dw 5621C013 | 1 085 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF272DW (5621C013) | 1 223 zł |