Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY GX2040
Zdjęcia 15 |
Wielofunkcyjne biurowe kolorowe atramentowe urządzenie 4 w 1, które może służyć jako kolorowa drukarka full-duplex, płaski skaner z szybkim czujnikiem CIS i automatycznym podajnikiem dokumentów (ADF, do 35 stron), kopiarka z wygodnym funkcja szybkiego zoomu i faks. Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej w linii Canon MegaTank na rok 2023. Kluczową cechą tego modelu był autorski, fabryczny system ciągłego zasilania atramentem Canon GI-45 (CISS) o dużej pojemności, zapewniający niski koszt wydruku przy zwiększonych nakładach wyjściowych (atrament czarny – pigmentowy, kolorowy – rozpuszczalny w wodzie).
Wielofunkcyjne urządzenie Canon MAXIFY GX2040 nadaje się do aktywnego użytkowania w małym biurze. Wśród przydatnych funkcji modelu warto zwrócić uwagę na wysoki stopień integracji znacznej liczby przydatnych funkcji w jednej kompaktowej obudowie, co pozwala znacznie zmniejszyć powierzchnię zajmowaną przez sprzęt biurowy w miejscu pracy i optymalnie zorganizować proces pracy .
Wysoka jakość termicznego druku atramentowego i przystępna cena materiałów eksploatacyjnych mogą być kluczowym czynnikiem przy wyborze urządzenia wielofunkcyjnego do umiarkowanych nakładów druku. To urządzenie wielofunkcyjne z łatwością integruje się z infrastrukturą Ethernet sieci biurowej, a dzięki wbudowanemu kontrolerowi Wi-Fi 5 model ten obsługuje drukowanie bezprzewodowe z urządzeń mobilnych.
Kup Canon MAXIFY GX2040
Wszystkie ceny 11 →CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX2040 MegaTank Biało-czarny | 1 909 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne MAXIFY GX2040 EUM/EMB 6171C007 PPCANAXGX20 | 1 199 zł |
Kolorowa Canon MAXIFY GX2040 MegaTank DR-AW-CAN-403 | 1 189 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX2040 MegaTank | 1 189 zł |
Canon Urządzenie wielofunkcyjne MAXIFY GX2040 EUM/EMB 6171C007 121268 | 1 199 zł |