Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY GX3040 (5777C009)
Zdjęcia 8 |
Wielofunkcyjna kolorowa drukarka atramentowa 3 w 1, która może pełnić rolę dwustronnej kolorowej drukarki lub drukarki fotograficznej, skanera płaskiego i kolorowej kopiarki. Posiada fabrycznie zainstalowany system stałego zasilania w atrament (CISS) o dużej pojemności, zapewniający imponującą wydajność. Wysoki stopień integracji dużej liczby przydatnych funkcji w jednej stosunkowo kompaktowej obudowie pozwala na zmniejszenie powierzchni zajmowanej przez sprzęt biurowy w miejscu pracy oraz lepszą organizację pracy.
Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej z rodziny Canon MegaTank z 2023 roku, ukierunkowany na zastosowanie w małym i średnim biurze. Wysoka jakość termicznego druku atramentowego firmy Canon w połączeniu z przystępnymi cenami materiałów eksploatacyjnych może być ważnym czynnikiem przy wyborze urządzenia wielofunkcyjnego do drukowania z umiarkowaną liczbą stron (zalecane do 2000 str./min, szczytowe do 33 000 str./min).
Canon MAXIFY GX3040 All-In-One zapewnia przyzwoite prędkości drukowania, które można porównać do tanich drukarek laserowych. Dzięki wbudowanemu kontrolerowi interfejsu Wi-Fi 5 model ten obsługuje drukowanie bezprzewodowe, m.in. z urządzeń mobilnych. Duża pojemność zbiorników CISS pozwala na wydruk do 6000 stron czarno-białych i do 14 000 stron kolorowych na jednym napełnieniu (wykorzystywany jest atrament pigmentowy).
Kup Canon MAXIFY GX3040
Wszystkie ceny 18 →CANON Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX3040 MegaTank Biało-czarny | 1 229 zł |
Canon Drukarka Maxify GX3040 5777C009 PPCANAXGX304000 | 1 299 zł |
Kolorowa Canon MAXIFY GX3040 MegaTank DR-AW-CAN-390 | 1 249 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Maxify GX3040 MegaTank | 1 219 zł |
Canon Drukarka Maxify GX3040 5777C009 103901 | 1 299 zł |