Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF267DW II (5938C008)
Zdjęcia 8 |
Wielofunkcyjna laserowa drukarka biurowa 4 w 1 z funkcją drukowania dwustronnego (dupleks), automatycznym podajnikiem dokumentów do skanowania (ADF), interfejsami sieci kablowej/bezprzewodowej i faksem. Jest pozycjonowany przez producenta jako produkt średniej klasy przeznaczony do użytku w małym/średnim biurze. Pełni funkcje monochromatycznej drukarki laserowej, zdolnej do kopiowania/skanowania wielostronicowych oryginałów papierowych, wysyłania i odbierania kopii faksowych.
Dzięki portowi Fast Ethernet LAN i Wi-Fi 4, Canon i-SENSYS MF267DW II można łatwo zintegrować z przewodową lub bezprzewodową infrastrukturą sieciową. Obsługa technologii Wi-Fi Direct umożliwia bezpośrednie drukowanie dokumentów i obrazów ze smartfonów, tabletów i laptopów z systemem Windows, MacOS, Android lub iOS. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji szybko wykonuje zadania drukowania i dostarcza pierwszą stronę w mniej niż 6 sekund od szybkiego startu. Wysoka prędkość drukowania/kopiowania do 28 str./min jest przydatna do szybkiego drukowania wielostronicowych dokumentów. Kolorowy skaner płaski z czujnikiem CIS ma rozdzielczość optyczną 600x600 dpi i jest wyposażony w automatyczny podajnik o pojemności 35 arkuszy. Urządzenie wielofunkcyjne współpracuje z wkładami standardowymi (1700 stron) i o dużej pojemności (4100 stron).
Kup Canon i-SENSYS MF267DW II
Wszystkie ceny 12 →Canon i-SENSYS MF267dw MFP 24PPM A4 5938C008 | 2 022 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON i-SENSYS MF267dw II | 1 600 zł |
Canon i-SENSYS MF267dw II Laser A4 1200 x 1200 DPI 28 5938C008 | 1 621 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne CANON i-SENSYS MF267dw II 5938C008 | 1 600 zł |