Drukarka Canon i-SENSYS LBP631CW
Kolorowa biurkowa drukarka laserowa A4 z interfejsem sieciowym Gigabit Ethernet LAN i wbudowaną kartą Wi-Fi do bezprzewodowego przesyłania danych. Jest pozycjonowany jako urządzenie biurowe średniej klasy, które może zapewnić przyzwoitą prędkość wyjściową i poradzić sobie ze znacznymi nakładami druku: zalecany miesięczny program to 2500 stron, obciążenie szczytowe może osiągnąć 30 000 stron / miesiąc.
Drukarka laserowa Canon i-SENSYS LBP631CW zapewnia szybkie drukowanie (do 18 str./min) złożonych, wielostronicowych dokumentów czarno-białych i kolorowych z kolorową grafiką biznesową. Szybko budzi się ze stanu zimnego (nie dłużej niż 13 sekund), a pierwsza strona z trybu oszczędzania energii jest jeszcze szybsza, będzie gotowa w około 10,5 sekundy. Zadania drukowania można odbierać za pośrednictwem standardowego połączenia USB z komputerem PC lub stacją roboczą, przez sieć lokalną za pośrednictwem portu GbE LAN lub za pomocą zintegrowanego modułu WiFi 4.
Bezpośrednie drukowanie dokumentów i obrazów z przenośnych dysków podłączonych do dedykowanego portu USB może być również przydatna A. Drukarka jest sterowana za pomocą prostej klawiatury i 5-wierszowego wyświetlacza LCD o wysokim kontraście. Obsługiwane jest zdalne sterowanie przez zdalny interfejs użytkownika (RUI). Oprócz standardowych wkładów Canon 067 może współpracować z wkładami Canon 067H o podwójnej pojemności.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon i-SENSYS LBP631CW
Wszystkie ceny 17 →I-SENSYS LBP631CW 5159C009 | 1 195 zł |
Canon i-SENSYS LBP631Cw Drukarka laserowa - Kolor - Laser | 799 zł |
Drukarka CANON LBP631CW | 900 zł |
Canon i-SENSYS LBP631CW Kolor 1200 x 1200 DPI A4 Wi-Fi 5159C004 | 872 zł |