Drukarka Canon MAXIFY GX5050 (5550C008)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Wydajna biurowa kolorowa drukarka atramentowa z wewnętrznym ciągłym zasilaniem w atrament (CISS), automatycznym drukowaniem dwustronnym, dwiema wbudowanymi kartami sieciowymi i obsługą drukowania w chmurze. Jest pozycjonowany jako produkt z górnej części średniej kategorii cenowej, nastawiony na użytkowanie biurowe. Wyposażony w dwa podajniki o łącznej pojemności 350 stron.Może zaspokoić potrzeby małych i średnich grup roboczych.
Niezawodna fabryka CISS zapewnia niski koszt wydruku, który jest dość porównywalny iw większości przypadków niższy niż koszt stron wydrukowanych na niedrogiej biurowej drukarce laserowej. Biurowa drukarka atramentowa Canon MAXIFY GX5050 zapewnia wysoką prędkość drukowania (24 str./min w trybie monochromatycznym, 15,5 str./min w kolorze), tradycyjny, wysokiej jakości druk atramentowy firmy Canon w rozdzielczości do 1200 x 600 dpi i umożliwia drukowanie fotorealistycznej grafiki (na specjalnym papierze).
Łączy się ze stacją roboczą lub laptopem za pomocą standardowego interfejsu kabla USB. Wbudowane Wi-Fi 4 (2,4 GHz) oraz obsługa technologii Wi-Fi Direct, AirPrint, Mopria pozwala zorganizować drukowanie bezprzewodowe ze smartfonów i tabletów (Android, iOS). Duży zapas atramentu w CISS (czarno-biały do 6000 stron, kolorowy do 14 000 stron) minimalizuje przestoje związane z konserwacją.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon MAXIFY GX5050
Wszystkie ceny 8 →Canon MAXIFY GX5050 Drukarka atramentowa - Kolor - Tusz | 1 999 zł |
Drukarka atramentowa Canon GX5050 (5550C006) | 1 572 zł |
Canon MAXIFY GX5050 5550C006 | 1 470 zł |
Canon Inkjet printer IJ MFP GX5050 EUR Color Inkjet, A4, Wi-Fi, White/Blac | 1 784 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Drukarka atramentowa Canon MAXIFY GX5050 - PACZKOMAT | 1 525 zł |