Принтер Canon Zoemini 2
Відео 1Фото 23 |
Canon Zoemini 2
Тип:кольоровий, сублімаційний
Формат:А8
Підключення:Bluetooth
Роздільна здатність друку:300x300 dpi
Акумулятор 500 мАгод.
Додаток Canon Mini Print (iOS, Android). USB Type-C лише для заряджання принтера.
Всі характеристики
Характеристики Zoemini 2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon Zoemini 2
Усі ціни 36 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Canon Zoemini 2 - Rose Gold Drukarka fotograficzna - Kolor - Cynk | 611 zł |
Drukarka CANON Zoemini 2 Niebiesko-biały | 700 zł |
Canon Zoemini 2 niebieska (w magazynie!) 6 cm 20 ark. za 1 zł | 399 zł |
CANON Zoemini 2 - Marine blue 5452C005 | 591 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості принтера Canon Zoemini 2:
- Друк без чорнил (папір ZINK Photo Paper)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →